طراحی و توسعه وبسایت

” صرفا با داشتن تلگرام و اینستاگرام تجارت شما آنلاین نیست! ”

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وبسایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده میشود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

تاثیر طراحی وب سایت در کسب و کار ها

روزانه هزاران وبسایت در جهان، صدها وبسایت در ایران و احتمالا ده ها وبسایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب میشوند راه اندازی میگردند. یافتن جایگاهی مناسب و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه ای سایت است. آژانس دیجیتال نیکا با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، کسب و کارتان را بررسی کرده و وبسایت شما را مطابق با نیازهایتان و سلیقه مخاطبان شما طراحی میکند. بدین ترتیب میتوانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به درستی معرفی کرده و با طراحی سایت حرفه ای، خدمات و محصولات خود را به خوبی به مخاطبانتان ارائه کنید.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم؟

سایت یا فقط شبکه های اجتماعی!؟

فرض کنید صاحب یک وبسایت فروشگاهی هستید، اینکه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشید یا عکس محصولات را به آنها نشان دهید کافی نیست، بلکه باید با یک وبسایت فروشگاهی جامع و مناسب، شرایطی فراهم کنید که کاربران به شکلی آسان و سریع اقدام به خرید کنند. همچنین میتوانید به طور دقیق آمار بازدید کاربران، میزان فروش و تمامی فعالیت ها را مدیریت کنید.

البته با انجام بازاریابی شبکه های اجتماعی میتوانید فعالیت خود را در این فضا مدیریت کرده و بهترین نتیجه را از آن بدست آورید.

خدمات واحد طراحی و توسعه وبسایت

وبسایت شخصی

طراحی روزمه آنلاین شما در قالب یک وبسایت کامل با ارائه جزئیات کامل(گالری عکسها,تایم لاین روزمره,پروژه ها و…) ارتباط مخاطبین با شما…

وبسایت شرکتی

وبسایت فروشگاهی

وبسایت اختصاصی

نمونه کارهای طراحی وبسایت

“آخرین وبسایتهایی که توسط واحد طراحی و توسعه و میزبانی وب آژانسـ دیجیتالـ نیکا پیاده سازی و پشتیبانی می شوند”

برای مشاهده تمام نمونه کارهای آژانسـ دیجیتالـ نیکا لطفا کلیک نمایید:

نمونه کارها

برای اطمینان خاطر شما چه می کنیم ؟

  • برگزاری جلسه آموزشی

    بـعد از اتـمام طـراحی وب سـایتتان جـلسه ای جـهت آمـوزش نحـوۀ مـدیریت وب سـایت برای شـما تــدارک مـی دهیم.

  • ارائۀ فایل نحوۀ استفاده از وبسایت

    فایل نحوۀ مـدیریت مـطالب و محتوای وب سایتتان را در اختیارتان قرار می دهیم. ایـن فایل مختص سایت شما مـی باشد.

  • ارائۀ خدمات پشتیبانی

    اهمیت پشتیبانی وبسایت کمتر از طراحی آن نیست, از این رو ما پکیج های پشتیبانی فوق العاده ایی ببرای شما در نظر داریم.

برای مقایسه و خرید پکیج های محبوب طراحی وبسایت آژانسـ دیجیتالـ نیکا,لطفا کلیک نمایید:

پکیجهای محبوب
© تمام حقوق این وبسایت برای آژانس دیجیتال نیکا محفوظ است.