واحد تیزر تبلیغاتی آژانسـ دیجیتالـ نیکا

√ در واحد ساخت تیزر تبلیغاتی آژانسـ دیجیتالـ نیکا هدف ما ارايه ي خدمات با بهترين كيفيت و عالي ترين سطح جذابيت برای پروژه های صنعتی و سازمانی است.یک فیلم صنعتی عالی به همراه آلبوم عکس صنعتی ، مجموعه ای بی نظیر برای معرفی برند سازمان و شرکت و صنعت شما خواهد بود. کارخانجات و صنایع تولیدی ، پالایشگاه و یا نیروگاه ، سکوهای حفاری و بنادر ، خودروسازی ، صنایع شیمیایی ، پروژه های عمرانی. پروژه ساخت فیلم و تیزر صنعتی و تبلیغاتی خود را فقط به یک تیم حرفه ای بسپارید.

√ واحد تیزرتبلیغاتی و انیمیشن آژانسـ دیجیتالـ نیکا به عنوان مجموعه ای خلاق و نوآور در عرصه طراحی موشن گرافیک,تری دی مکس,مایا,اتوکد و سایرنرم افزارهای مرتبط از اواخر سال 93 در حوزه انیمیشن مشغول به فعالیت شد. از ویژگی های این واحد تلفیق خلاقیت و نوآوری با اصول و قواعد طراحی تیزر و انیمیشن می باشد که می توان در نمونه کارهای انجام شده توسط این تیم مشاهده نمود. آنچه در آغاز فیلم و در طول تبلیغات چشمان مارا خیره میکند. آنچه که تصویر های راکد را میگیرد و انیمیشن های جالب را میسازد. حتی تکه های کوچک از حرکات گرافیکی که در تولیدات ویدویی اجرا میشوند. راه دیگری برای ارائه بهتر از این نیست.

√ به زبان خیلی ساده ، می توانید فیلم خود را بسازید ! می توانید شرکت ، کارخانه ، محصولات ، خدمات و هر چیزی و هر جایی را که دوست دارید ، در قالب یک فیلم تبلیغاتی تهیه نمایید .آژانسـ دیجیتالـ نیکا با شیوه ای اصولی و حرفه ای در امر فیلم برداری ، و آگاهی نسبت به اصول و تکنیک های مرتبط و چشم نواز در تدوین ، میکس ، مونتاژ و همچنین صداگذاری و افکت گذاری ، شما را در داشتن فیلم تبلیغاتی جامع و بی نقص ، و از هر نظر منحصر به فرد یاری می نماید .

خدمات آژانسـ دیجیتالـ نیکا در این واحد

ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی

√ ساخت یك تیزر خوب امروزه از مهمترین راهبردهای شركت ها و موسسات موفق است. یك تیزر تبلیغاتی اگر با توجه به اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شده و با شناخت كافی از مخاطبان همراه باشد بی شك تاثیر چشمگیری در پیشبرد اهداف صاحب كالا یا خدمات خواهد داشت.

ساخت موشن گرافیک

√ ساخت تيزر گرافيكي و موشن گرافيك با جذابيت بسيار بالا جهت نمايش دادن خدمات مورد نظر و تصاوير مرتبط ، به همراه تصاوير و نام و لوگو. اين نوع تيزر و كليپ نيازي به فيلمبرداري ندارد و مقرون به صرفه تر از تيزر ويديويي كه نياز به فيلمبرداري دارد مي باشد.

تصویربرداری هوایی(هلی شات)

√ تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معدن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، صنایع فراساحل، پروژه های عمرانی و یا سایر مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید…

ساخت انواع فیلم صنعتی

√ هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت و فرآیند تولید و برجسته سازی نکات مثبت و نمایش آن برای افرادی است که امکان بازدید از کارخانه برایشان فراهم نیست. فیلم تبلیغاتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولیدکالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه میشود.